Wedstrijd programma 2018

31-03-2018 (za)     1e Top Competitie                      11.00 – 15.00 uur   Beukerskanaal

01-04-2018 (zo)     2e Top Competitie                      11.00 – 15.00 uur   Beukerskanaal

08-04-2018 (zo)     1e Team van het Jaar                 11.00 – 16.00 uur   Beukerskanaal

14-04-2018 (za)     Voorjaars(soep)wedstrijd          10.00 – 14.00 uur   Julianakanaal

14-04-2018 (za)     Algemene Ledenvergadering    20.00 uur               Kefee “De Witte” Echt

15-04-2018 (zo)     Jeugdcursus                              

21-04-2018 (za)     Sensas challenge

22-04-2018 (zo)     2e Team van het Jaar                 11.00 – 16.00 uur   Noord Hollandskanaal

22-04-2018 (zo)     Jeugdcursus

29-04-2018 (zo)     Jeugdcursus

05-05-2018 (za)     3e Top Competitie                      11.00 – 15.00 uur   Noord Hollandskanaal

06-05-2018 (zo)     4e Top Competitie                      11.00 – 15.00 uur   Noord Hollandskanaal

02-06-2018 (za)     1e Jeugdwedstrijd                      14.00 – 16.00 uur   Nog te bepalen

03-06-2018 (zo)     1e Competitie St. Jan                 15.00 – 20.00 uur   Julianakanaal

09-06-2018 (za)     2e Jeugdwedstrijd                      14.00 – 16.00 uur   Nog te bepalen

23-06-2018 (za)     2e Competitie St. Jan                 15.00 – 20.00 uur   Julianakanaal

30-06-2018 (za)     Feestavond St. Jan                     20.00 uur               Kefee “De Witte” Echt

07-07-2018 (za)     3e Competitie St. Jan                 15.00 – 20.00 uur   Julianakanaal

07-07-2018 (za)     Selectiewedstrijd vrije hengel   11.00 – 15.00 uur   Lateraal kanaal

14-07-2018 (za)     Selectiewedstrijd senioren        11.00 – 15.00 uur   Lateraal kanaal

05-08-2018 (zo)     4e Competitie St. Jan                 09.00 – 13.00 uur   Julianakanaal

19-08-2018 (zo)     5e Competitie St. Jan                 09.00 – 13.00 uur   Julianakanaal

25-08-2018 (za)     NK senioren                                11.00 – 15.00 uur   MaximaKanaal

26-08-2018 (zo)     Open Koningswedstrijd            10.00 – 14.00 uur   Lateraal kanaal

08-09-2018 (za)     NK Junioren                                11.00 – 15.00 uur   Beukerskanaal

15-09-2018 (za)     NK Korpsen                                11.00 – 15.00 uur   Noord Willemskanaal Vries

16-09-2018 (zo)     3e Team van het Jaar                 11.00 – 16.00 uur   Lateraalkanaal

29-09-2018 (za)     5e Top Competitie                      11.00 – 15.00 uur   Lateraalkanaal

30-09-2018 (zo)     6e Top Competitie                      11.00 – 15.00 uur   Lateraalkanaal

06-10-2018 (za)     6e Competitie St. Jan                 09.00 – 13.00 uur   Julianakanaal

20-10-2018 (za)     Koppelwedstrijd                         10.00 – 14.00 uur   Kanaal Wessem-Nederweert

20-10-2018 (za)     Prijsuitreiking                             20.00 uur               Kefee “De Witte” Echt

28-10-2018 (zo)     4e Team van het Jaar                 11.00 – 16.00 uur   Landsmeer

16-12-2018 (zo)     Uitgifte vergunningen                10.00 – 12.00 uur   Kefee “De Witte” Echt

 

Voor nadere inlichtingen: dhr. R. Feller, wedstrijdleider H.S.V. St. Jan, tel.nr.: 0475–485956.

 

 

Comments are closed.