Wedstrijd programma 2021

18-04-2021 (zo)     1e Kanaalcompetitie St. Jan           09.00 – 13.00 uur       Julianakanaal

01-05-2021 (za)     1e EVEZET Topteamcompetitie     11.00 – 15.00 uur       NHK Landsmeer

02-05-2021 (zo)     2e EVEZET Topteamcompetitie     11.00 – 15.00 uur       NHK Landsmeer

14/15-05-2021        1e Karperwedstrijd                                                             Visvijver De Bossen

21/22-05-2021        2e Karperwedstrijd                                                             Visvijver De Bossen

23-05-2021 (zo)     1e Team van het Jaar                      10.00 – 15.00 uur       Pr. Margrietkanaal

29-05-2021 (za)     2e Kanaalcompetitie St. Jan           15.00 – 20.00 uur       Julianakanaal

30-05-2021 (zo)     1e Clubkampioenschap De Snoek 09.00 – 13.00 uur       Visvijver De Bossen

12-06-2021 (za)     3e EVEZET Topteamcompetitie     11.00 – 15.00 uur       Pr. Margrietkanaal

13-06-2021 (zo)     4e EVEZET Topteamcompetitie     11.00 – 15.00 uur       Pr. Margrietkanaal

13-06-2021 (zo)     2e Clubkampioenschap De Snoek 09.00 – 13.00 uur       Visvijver De Bossen

18/19-06-2021        3e Karperwedstrijd                                                             Visvijver De Bossen

19-06-2021 (za)     3e Kanaalcompetitie St. Jan           15.00 – 20.00 uur       Julianakanaal

25/26-06-2021        4e Karperwedstrijd                                                             Visvijver De Bossen

26-06-2021 (za)     4e Kanaalcompetitie St. Jan           15.00 – 20.00 uur       Julianakanaal

27-06-2021 (zo)     3e Clubkampioenschap De Snoek 09.00 – 13.00 uur       Visvijver De Bossen

04-07-2021 (zo)     5e Kanaalcompetitie St. Jan           15.00 – 20.00 uur       Julianakanaal

10-07-2021 (za)     LK Junioren                                                                         Noordervaart Meijel

11-07-2021 (zo)     2e Team van het Jaar                      10.00 – 15.00 uur       Lage Vaart

11-07-2020 (zo)     4e Clubkampioenschap De Snoek 09.00 – 13.00 uur       Visvijver De Bossen

17-07-2021 (za)     Marathon witvis De Snoek                                                 Visvijver De Bossen

17-07-2021 (za)     Selectiewedstrijd vrije hengel       11.00 – 15.00 uur       Lateraalkanaal

24-07-2021 (za)     Selectiewedstrijd senioren            11.00 – 15.00 uur       Lateraalkanaal

25-07-2021 (zo)     5e Clubkampioenschap De Snoek 09.00 – 13.00 uur       Visvijver De Bossen

31-07-2021 (za)     LK Vijver                                          

01-08-2021 (zo)     6e Kanaalcompetitie St. Jan           15.00 – 20.00 uur       Julianakanaal

07-08-2021 (za)     Inhaaldatum St. Jan                        15.00 – 20.00 uur       Julianakanaal

28-08-2021 (za)     NK Junioren                                     11.00 – 15.00 uur       Lage Vaart

29-08-2021 (zo)     NK Korpsen                                     11.00 – 15.00 uur       Lage Vaart

29-08-2021 (zo)     6e Clubkampioenschap De Snoek 09.00 – 13.00 uur       Visvijver De Bossen

04-09-2021 (za)     NK senioren                                     11.00 – 15.00 uur       NHK West Graftdijk

05-09-2021 (zo)     7e Kanaalcompetitie St. Jan           09.00 – 13.00 uur       Julianakanaal

12-09-2021 (zo)     3e Team van het Jaar                      10.00 – 15.00 uur       Lateraalkanaal

17/18-09-2021        Finale Karperwedstrijd                                                      Visvijver De Bossen

25-09-2021 (za)     5e EVEZET Topteamcompetitie     11.00 – 15.00 uur       Lateraalkanaal

26-09-2021 (zo)     6e EVEZET Topteamcompetitie     11.00 – 15.00 uur       Lateraalkanaal

03-10-2021 (zo)     8e Kanaalcompetitie St. Jan           09.00 – 13.00 uur       Julianakanaal

16-10-2021 (za)     Inhaaldatum Team van het Jaar    10.00 – 15.00 uur       NHK Landsmeer

17-10-2021 (zo)     4e Team van het Jaar                      10.00 – 15.00 uur       NHK Landsmeer          

23-10-2021 (za)     Prijsuitreiking onder voorbehoud 20.00 uur                    Kefee “De Witte” Echt

 

Voor nadere inlichtingen: dhr. R. Feller, wedstrijdleider H.S.V. St. Jan, tel.nr.: 0475-485956.

Comments are closed.